Hazır Web Sitesi

Mini Paket

Yıllık 15$

3000 MB Web Alanı

Sınırsız Trafik

Sınırsız Eposta

3 Site Kurulabilir

Sipariş Ver

Ekonomik Paket

Yıllık 17,5$

4000 MB Web Alanı

Sınırsız Trafik

Sınırsız Eposta

4 Site Kurulabilir

Sipariş Ver

Standart Paket

Yıllık 20$

5000 MB Web Alanı

Sınırsız Trafik

Sınırsız Eposta

5 Site Kurulabilir

Sipariş Ver

SSD DİSK

Web Hosting için çalışan sunucularımız tamamen SSD disk alt yapısı ile çalışmaktadır. Yeni nesil Intel Xeon E5-2600v4 serisi işlemciler ile birlikte alt yapımızı oluşturan SuperMicro sunucu platformları üzerinden en yüksek performansı Sitenhazir.com.tr'de yakalarsınız. Bir hosting hesabında işlemci hazı kadar SSD dizk olması da çok önemlidir.

ÜCRETSİZ SSL

Tüm Linux hosting paketlerimizde ücretsiz SSL sertifikası bulunur. Ücretsiz SSL sertifikası ile internet siteniz tüm tarayıcılarda ve arama motorlarında güvenli olarak işaretlenir ve site ziyaretçilerine veya arama motorlarına güven verir. Sahip olduğu çift yönlü 256 bit şifreleme ile internet sitesi ve ziyaretçileri arasında bir güvenlik katmanı yaratarak güvenliğinizi sağlar.

GÜNLÜK YEDEKLEME

Bir web sitesi kurmaya karar verdiğinizde önce içeriğinizi güvende tutmanın yoluna bakmanız gerekir. Çünkü bir web sitesinin tasarımı önemlidir ama, tasarım çok kolay değiştirilebilen bir bileşendir. Ancak uzun zaman içerisinde ortaya çıkan içeriğinizi kaybederseniz ciddi sorun yaşarsınız. Bu nedenle sunucumuz her gün yedeklendiğinden veri kaybı riskiniz minimum seviyededir.

CPANEL ALT YAPISI

Linux tabanlı sunucularımızda dünyanın en çok tercih edilen ve en işlevsel hosting paneli olan cPanel kullanılmaktadır. cPnel ile hosting hesabınızda sınırsız eposta hesabı açabilir, veri tabanlarını yönetebilir, sunucuya entegre yazılımlarla birden fazla web sitesi kurabilirsiniz.

%99.9 UPTIME GARANTİSİ

Her web sitesin belli bir amaçla kurulur ve bu amaca ulaşmak için site aramalarda en üst sıralarda olmalı ve çok kişi tarafından ziyaret edilmelidir ki, du da ancak SEO ile mümkündür. Sunucunun açık kalma süresi olası bir indekslemenin kaçırılmaması açısından doğrudan SEO'yu etkilemektedir.

EFSANE TEKNİK DESTEK

Bir web sitesi kurduğunuzda en önemli konu teknik destektir. Özellikle ilk kez bir web sitesi yapıyorsanız panel ne kadar kolay olsa da hata yapabilir ve siteyi bozabilirsiniz. Bu olduğunda bize hemen ulaşarak destek isterseniz web siteniz çok çabuk eski haline getirilecektir.

E-mail Hosting

E-posta barındırma veya diğer bir tabirle e-mail hosting, web hosting hizmetinden farklı olarak e-posta hesabını saklamak ve erişimini sağlamak için bir web alanı kullanma hizmetidir. Bir e-mail hosting hizmeti özel e-posta adresleri oluşturma, bu adreslere erişim sağlama, gelen ve giden e-postaları yönetme, e-postaları depolama ve güvenlik sağlama gibi çeşitli özellikler sunar. E-posta barındırma hizmetleri, ister bireysel kullanıcı, ister küçük işletme, isterse büyük kuruluş olsun emaillerin zamanında ve eksiksiz olarak hedefe ulaşması için kullanılmalıdır. Email hosting hizmeti ile epostaların gönderilip alınması daha kolay ve güvenlidir. Ayrıca depolama kapasitesi daha fazladır ve kullanıcı arayüzü farklıdır.

DETAYLAR

HAZIR SİTE PAKETLERİ

Tüm hosting paketlerimizin konfigürasyonu aşağıdaki yazılımlar için uyumlu olarak ayarlanmıştır. Hazır web sitesi yazılımlarını kullanmak yeni başlayanlar için en iyi web site çözümleridir. Hazır site yazılımları sayesinde kod bilmenize veya uzman olmanıza gerek kalmadan web sitenizi kolayca oluşturabilir ve çok ucuza mal edebilirsiniz.

Kolay Site

Kolay yönetim paneliyle sitenizin tasarımını tek tuşla 8 farklı renge ayarlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Site Yapıcı

Hazır site yazılımı ile hazırlanmış SEO uyumlu içerik barındıran hazır site şablonlarıdır.

Detaylı Bilgi

WordPress

Ömür boyu lisanslı mobil ve SEO uyumlu otomatik güncellenen premium wordpress temaları.

Detaylı Bilgi

E-ticaret

E-ticaret web sitesi ömür boyu lisanslı wordpress altyapısı ile 1 gün içinde teslim eilmektedir.

Detaylı Bilgi