Nasıl sipariş verebilirim?

Aşağıdaki adımları izleyin
1-Paket Seçin
Ana sayfa veya Hazır Site sayfamızda bulunan hazır site hosting paketlerinden birini seçin ve paket üzerindeki Satın Al ya da Hemen Sipariş Ver butonuna tıklayın. 
 
2-Domain Seçin
Domain seçiminde 3 seçenek bulunmaktadır.

En üst seçenekte kurmak istediğiniz web sitesi için bir alan adı (domain) belirleyin. Bulduğunuz isimlerin çoğu daha önceden alınmış olduğundan uygun domain buluncaya kadar denemeniz gerekecektir. Başka bir firmadan aldığınız bir domininiz varsa sizden domain ücreti alınmaması için en alt radio butonunu seçin ve alan adını yazarak sorgulama yapmadan devam edin. Ortadaki transfer seçeneğini işaretlemek işi uzatabilir, bunu yapmayın.

 
Üstteki ekranı gördüğünüzde devam etmek için tıklayın. Karşınıza aşağıdaki ekran çıkar.

 
3-Ödeme Butonuna Tıklayın
Ödeme butonuna tıkladığınızda alışveriş sepetiniz karşınıza çıkacak ve seçtiğiniz hosting paketi ve domain ücretinin toplam bedeli listelenecektir. Kendi domaininizi kullanacaksanız sadece hosting paketinin fiyatı görünecektir. 
 
 
4-Sitemize Kayıt Olun
Ödeme yapabilmeniz için sitemize kayıt olmanız gerekiyor. Daha önce kayıt olduysanız şifrenizle giriş yapın, kaydınız yoksa gerekli alanları doldurarak kayıt olun.
 
 
5-Siparişi Tamamlayın

Kayıt olduktan sonra ödeme şeklinizi (kredi kartı veya banka havalesi) belirleyin ve Siparişi Tamamla butonuna tıklayın. Karşınıza gelecek olan faturadaki bilgilere göre ödemenizi yapın. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız hesabınız otomatik olarak aktif olacak ve şifreniz ile birlikte ihtiyacınız olan tüm bilgileri içeren bir eposta gönderilecektir. Havale ile ödeme yaptıysanız, bize maille bildirdiğinizde hesabınız aktifleştirilecektir.
 
6-Faturayı ödeyin

 


 


Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?

Sık kullanılanlara ekle Sık kullanılanlara ekle

Bu dökümanı yazdır Bu dökümanı yazdır

Benzer Makaleler
Hangi paketi seçmeliyim? (Görüntülenme: 1220)